Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

2021-03-12
Występ Nikodema Liro oraz prezentacja nowego filmu o gminie Żabno uświetniły Dzień Sołtysa, który początkiem marca przypomina nam o lokalnych gospodarzach naszych miejscowości.

Dzień Sołtysa, to czas w którym możemy okazać wdzięczność i szacunek za pracę w samorządzie gminnym w radach sołeckich oraz na stanowiskach sołtysów. Niejednokrotnie trudne zadania, interwencje w lokalnej społeczności, reagowanie na potrzeby mieszkańców, wymagają niesłabnącego zapału, ciekawych pomysłów i dobrej współpracy z Radą Miejską oraz władzami samorządowymi.  Sołtysi wielokrotnie spełniają również rolę animatorów społecznych wydarzeń, działań kulturalnych, sportowych, czy rozrywkowych dla mieszkańców. Dlatego też, w trakcie krótkiej uroczystości na ręce Sołtysów popłynęły podziękowania za pracę i życzenia od burmistrza Żabna Marty Herduś, starosty tarnowskiego Romana Łucarza, Prezesa Tarnowskiego Koła Powiatowego Małopolskiego Stowarzyszenia Sołtysów Tadeusza Bąka oraz Prezesa Gminnego Koła Sołtysów w Żabnie Leokadii Madury. Spotkanie uświetnił występ Nikodema Liro, ucznia Publicznego Katolickiego Zespołu Szkół i Przedszkola w Niecieczy, który niedawno wystąpił w koncercie w hołdzie Żołnierzom Wyklętym w Filharmonii Krakowskiej. Dodatkowo odbył się premierowy pokaz nowego filmu prezentującego uroki gminy Żabno.

 

Liczba odsłon: 573
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
transport covid
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
RFIL
1 procent
Spis powszechny
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.