Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

2021-03-11

Pod hasłem „Bezpieczne zachowania w sieci” rozpoczęło się w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie internetowe szkolenie dla dzieci. Zajęcia prowadzone są online i odbywają się dwa razy w tygodniu. Biorą w nich udział dzieci w wieku 10 – 14 lat z terenu gminy Żabno. Tematyka warsztatów obejmuje m.in.: zasady bezpiecznego tworzenia i przechowywania haseł, rodzaje wirusów i oszustw internetowych oraz sposoby ich unikania, zasady przechowywania plików, rodzaje bezpiecznych narzędzi do komunikacji w Internecie, jak sobie radzić z wyciekiem danych i wiele innych.

Zajęcia są bezpłatne i potrwają do końca kwietnia. Na ich zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymają pakiety upominkowe.

Projekt pod hasłem „Sieć na kulturę w podregionie tarnowskim” współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (działanie 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej”).

 

Liczba odsłon: 248
Autor: gck
« powrót
Archiwum:
transport covid
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
RFIL
1 procent
Spis powszechny
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.