Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

Serdecznie gratulujemy Pawłowi Domańskiemu Honorowemu Obywatelowi Gminy Żabno otrzymania Nagrody im. Witolda Hulewicza za godny naśladowania przykład umiłowania ziemi rodzinnej.

Nagroda im. Witolda Hulewicza przyznawana jest od 1995 roku. Wtedy właśnie obchodzona była 100. rocznica urodzin tego wyjątkowego pisarza, poety, tłumacza, organizatora życia kulturalnego, wydawcy, współtwórcy Polskiego Radia, redaktora pierwszego podziemnego pisma w latach okupacji hitlerowskiej „Polska Żyje”. To prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest w dziedzinach twórczości literackiej, artystycznej i naukowej oraz działalności organizacyjnej i społecznej. W listopadzie 2020 roku poznaliśmy laureatów jubileuszowej, 25. edycji. 

 

http://www.hulewicz.org.pl/laureaci-xxv-edycji-nagrod-im-witolda-hulewicza/

Liczba odsłon: 220
Autor: mgbp
« powrót
Archiwum:
transport covid
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
RFIL
1 procent
Spis powszechny
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

500+
Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.