Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


„Bezpieczne zachowania w sieci” – pod takim hasłem Gminne Centrum Kultury w Żabnie rozpoczyna cykl bezpłatnych warsztatów online dla dzieci. W zajęciach udział mogą wziąć dzieci w wieku od 10 do 14 lat z terenu Gminy Żabno.

Dzięki udziałowi w projekcie dziecko  dowie się na jakie niebezpieczeństwa w sieci powinno zwrócić uwagę i gdzie szukać aktualnych informacji związanych z bezpieczeństwem w Internecie. Pozna narzędzia do bezpiecznego przechowywania plików oraz dobre praktyki w bezpiecznym korzystaniu z narzędzi online.

Zajęcia prowadzone będą w formule online, dwa razy w tygodniu w godzinach popołudniowych. Na ich zakończenie każdy uczestnik otrzyma pakiet upominkowy.

Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowych informacji na temat warsztatów udziela i zapisy prowadzi - Magdalena Dziura, tel. 645-66-79 w godz. 8:00 – 16:00.

Szkolenie realizowane jest w ramach projektu „Sieć na kulturę w podregionie tarnowskim”.

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (działanie 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej”).

Liczba odsłon: 133
Autor:
« powrót
Archiwum:
transport covid
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
RFIL
1 procent
Spis powszechny
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

500+
Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.