Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


W niedzielę  31 stycznia 2021 roku wolontariusze 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy kwestowali „Na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy”.


Po raz dwudziesty trzeci uczniowie Szkoły Podstawowej w Żabnie, Szkoły Podstawowej w Niedomicach, Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Żabnie, Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Ilkowicach oraz Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Biskupicach Radłowskich wzięli udział w ulicznej zbiórce pieniędzy. 51 uczniów kwestowało na terenie naszej gminy oraz w Biskupicach Radłowskich.


Sztabem WOŚP na terenie Żabna kierowała Anna Skalak oraz Stefania Domańska. Dziękujemy za pomoc w opiece nad wolontariuszami oraz przy liczeniu pieniędzy: p. Ewie Grochowiec, p. Elżbiecie Kijowskiej, p. Ewie Korus, p. Krystynie Patoń, p. Magdalenie Sobol i Barbarze Wróbel ze SP w Żabnie, p. Danielowi Krzaczkowi, p. Katarzynie Smolik i p. Justynie Żaba ze SP w Niedomicach, p. Justynie Kaczówce z ZSP w Żabnie, p. Katarzynie Czosnyka, p. Bernadetcie Karaś, p. Marcinowi Nowakowi, p. Mirosławowi Piotrowskiemu i p. Agnieszce Wilk z ZSPiP w Ilkowicach oraz p. Teresie Górce i p. Krzysztofowi Kucharskiemu z ZSP w Biskupicach Radłowskich.


Wyniki ulicznej zbiórki pieniędzy:              

  • Biskupice Radłowskie – 1040,60 zł
  • Łęg Tarnowski, Ilkowice, Bobrowniki Wielkie – 4820,77 zł
  • Nieciecza  -  496,04 zł
  • Niedomice – 2685,20 zł
  • Odporyszów, Fiuk, Morzychna, Sieradza – 1771,32 zł
  • Otfinów, Gorzyce, Kłyż – 1539,58 zł
  • Żabno – 7783,21 zł

W sumie wolontariusze zebrali  20 136,74 zł.

Biorąca udział w zbiórce młodzież wraz z opiekunami serdecznie dziękują wszystkim ofiarodawcom za życzliwość i okazaną hojność,  a policjantom z Komisariatu Policji w Żabnie za zapewnienie bezpieczeństwa wolontariuszom w trakcie zbiórki ulicznej.

    
Liczba odsłon: 503
Autor: AS
« powrót
Archiwum:
transport covid
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
RFIL
1 procent
Spis powszechny
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

500+
Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.