Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

W Siedliszowicach powstał właśnie nowy, nowoczesny plac zabaw dla dzieci i młodzieży. Środki na jego budowę pochodzą z funduszy unijnych. Beneficjentem projektu jest Stowarzyszenie „U Tatara”, które pozyskało środki w wysokości 114 tys. złotych za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania Zielony Pierścień Tarnowa z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Nowa infrastruktura została usytułowana w sąsiedztwie Domu Ludowego w Siedliszowicach i jest dosyć imponująca. Najmłodsi do dyspozycji będą mieć huśtawki, zjeżdżalnie, domki do zabawy, ci nieco starsi mogą skorzystać z urządzeń fitness i zadbać o swoją kondycję. Co ciekawe na placu zabaw została zainstalowana ścianka, w której możemy się sfotografować z charakterystyczną dla tej miejscowości postacią Tatara. A żeby tego było mało skorzystać możemy również z lunety, w której wyświetlane są także multimedia. Plac zabaw został ukończony tuż przed zakończeniem roku, jest ogólnodostępny i gotowy na użytkowanie.

  

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa Inwestująca w obszary wiejskie.

Operacja pn. „Poprawa oferty spędzania wolnego czasu poprzez budowę placu zabaw w miejscowości Siedliszowice” mająca na celu poprawę spędzania wolnego czasu dla dzieci i młodzieży z terenu LSR poprzez budowę ogólnodostępnego placu zabaw w miejscowości Siedliszowice, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020.

Liczba odsłon: 155
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Koncepcja obwodnicy Żabna
Spis Rolny 2020
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video

WFOS
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

500+
Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.