Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Gminne Centrum Kultury w Żabnie wspólnie z Hufcem ZHP Tarnów i Namiestnikiem Harcerskim phm. Renatą Kawulą zapraszają do udziału w II Festiwalu Piosenki Harcerskiej im. płk. Harcmistrza Jerzego Pertkiewicza. W związku ze stanem pandemii Festiwal odbędzie się online.

Celem przedsięwzięcia jest promocja uzdolnionej muzycznie młodzieży, integracja i promocja harcerstwa w gminie Żabno i powiecie tarnowskim oraz promowanie piosenki harcerskiej.

W Konkursie mogą wziąć udział soliści będący członkami drużyn harcerskich z terenu powiatu tarnowskiego, miasta Tarnów, a także zaproszone drużyny z Chorągwi  Krakowskiej. W Festiwalu mogą wziąć udział także soliści ze szkół z terenu gminy Żabno, w których nie ma drużyny harcerskiej.

Warunkiem udziału w Festiwalu jest przesłanie na adres e-mail gckkonkursy@onet.pl nagrania lub linku do nagrania video zgłoszonej prezentacji wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia. Zgłoszenie można przesłać także mailem na adres druhny Renaty Kawuli renata.kawula@zhp.net.pl

Nagranie należy przesłać do dnia 22 stycznia 2021 r. do godz. 15.00.

Zadaniem festiwalowym będzie wykonanie piosenki harcerskiej z listy ogłoszonej przez Organizatorów.

Nadesłane przez uczestników nagrania oceni powołana przez Organizatorów Komisja Artystyczna. Komisja wybierze laureatów Festiwalu, przyzna miejsca i nagrody.

Ogłoszenie wyników nastąpi do 14 lutego 2021 r. na stronie internetowej www.ck.zabno.pl. Tam też podana zostanie informacja o terminie i sposobie odbioru nagród.

Patronat honorowy nad II Festiwalem Piosenki Harcerskiej im. płk. Harcmistrza Jerzego Pertkiewicza objęli: Burmistrz Żabna, Starosta Tarnowski oraz Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Krakowie.

Szczegółowe zasady Festiwalu i warunki udziału w nim zawiera Regulamin.

KARTA ZGŁOSZENIOWA

LISTA PIOSENEK

Liczba odsłon: 75
Autor: GCK
« powrót
Archiwum:
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Koncepcja obwodnicy Żabna
Spis Rolny 2020
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video

WFOS
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

500+
Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.