Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Uczniowie szkół podstawowych z Gminy Żabno realizują nowoczesne i nowatorskie metody nauki matematyki, dzięki współpracy z Politechniką Warszawską, której celem jest wykorzystanie potencjału Politechniki Warszawskiej we wspieraniu nauczycieli ze szkół w nauczaniu matematyki dzieci i młodzieży.

W ramach tego projektu pn. „Matematyka - wstęp do kariery” powstała platforma e-learningowa. Oparty na sztucznej inteligencji system wspierający naukę matematyki. Do użytkowania platformy wystarczy przeglądarka internetowa. Po zalogowaniu uczeń dostaje zadania, których zakres i poziom trudności na bieżąco dostosowują się do aktualnych umiejętności oraz skuteczności w rozwiązywaniu. Zeszyt.online jest formą pomocy nauki matematyki dla uczniów klas czwartych zarówno tym słabszym jak i tym najlepszym. Uczeń słabszy wyrównuje swój poziom wiedzy, a lepszy dochodzi do zadań konkursowych. Sztuczna inteligencja stara się wykrywać problemy uczniów i tak kierować doborem spersonalizowanych zadań, aby uczeń sam był w stanie zrozumieć przyczynę swojego błędu i się poprawić, jak również samodzielnie rozwiązać zadanie, które wcześniej było dla niego za trudne.

Liczba odsłon: 236
Autor:
« powrót
Archiwum:
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Koncepcja obwodnicy Żabna
Spis Rolny 2020
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video

WFOS
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

500+
Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.