Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


XVII Gminny Konkurs Języka Angielskiego ’’English Festivals‘’, który swoim patronatem objęła Pani Burmistrz Miasta i Gminy Żabno, Marta Herduś, w związku ze zwiększonym zagrożeniem epidemicznym odbyć się musiał w innym niż zwykle terminie i w zmienionej formule. Uczestnicy mieli za zadanie wykonanie i przesłanie do organizatora komiksu na jeden z tematów: Easter Basket, Christmas Time, Valentine’s Day, Mother’s  Day.

W konkursie udział wzięli reprezentanci klas czwartych szkół podstawowych z Żabna, Łęgu Tarnowskiego, Ilkowic, Sieradzy i Bobrownik Wielkich.

Przesłane prace oceniała komisja w składzie: Pani Anna Gadowska – nauczyciel języka angielskiego w Brzesku, Pani Kamila Ryba – instruktor ds. plastyki w Centrum Kultury w Żabnie, Pani Kinga Gajdosz – nauczyciel języka angielskiego w Wierzchosławicach.

Zwycięstwo przypadło reprezentantom klasy IV ze Szkoły Podstawowej w Sieradzy, których przygotowywał Pan Rafał Sikora. Nagrody w postaci gier, książek, upominków, gadżetów dla wszystkich uczestników ufundowali: Pani Burmistrz Marta Herduś i powiat tarnowski. Konkurs zorganizowała i przeprowadziła mgr Renata Kawula, nauczyciel języka angielskiego w Szkole Podstawowej w Żabnie.

 

 
Liczba odsłon: 146
Autor: RK
« powrót
Archiwum:
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Koncepcja obwodnicy Żabna
Spis Rolny 2020
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video

WFOS
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

500+
Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.