Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


W zupełnie nowej formule realizowany jest tegoroczny X Gminny Konkurs Piosenki Religijnej. Okoliczności pandemiczne zmusiły organizatora – Gminne Centrum Kultury w Żabnie do przeprowadzenia konkursu wirtualnie.

Już od dzisiaj na Facebooku GCK można głosować na swojego ulubionego wykonawcę. Głosowanie potrwa do 13 listopada. Do tego czasu też Komisja powołana przez organizatora obejrzy i oceni wszystkich wykonawców oraz przyzna miejsca w poszczególnych kategoriach wiekowych. 

W tym roku do Konkursu Piosenki Religijnej zgłosiło się 19 solistów i 4 zespoły. Zadaniem konkursowym było zrealizowanie w warunkach domowych nagrania, na którym uczestnik wykonuje wybraną przez siebie piosenkę z szerokiego repertuaru piosenek religijnych. 

Wyniki konkursu i głosowania na „Nagrodę publiczności” zamieszczone zostaną 17 listopada 2020 r. na stronie internetowej Organizatora www.ck.zabno.pl.

Uczestnicy Konkursu o terminie i sposobie wręczenia nagród zostaną poinformowani za pośrednictwem adresów mailowych, z których przysłano zgłoszenie. Informacja ta będzie także podana do wiadomości publicznej za pośrednictwem strony internetowej Organizatora www.ck.zabno.pl z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem.

Wszystkie prezentacje uczestników X Gminnego Konkursu Piosenki Religijnej można obejrzeć na kanale You Tube Gminnego Centrum Kultury w Żabnie https://www.youtube.com/channel/UC4LZdNGhmduGvwOXtWyc7rQ/videos

 

Liczba odsłon: 413
Autor: gck
« powrót
Archiwum:
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Koncepcja obwodnicy Żabna
Spis Rolny 2020
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video

WFOS
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

500+
Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.