Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Uczniowie Gminy Żabno na przełomie września i października 2020 r. wzięli udział w projekcie pn. „Odkrywam Małopolskę” finansowanym z budżetu Województwa Małopolskiego gminom z terenu Małopolski w ramach programu wsparcia turystyki szkolnej. Gmina Żabno otrzymała wsparcie finansowe w formie dotacji celowej z budżetu Województwa Małopolskiego w wysokości 40 000 zł.

W projekcie wzięło udział 5 szkół podstawowych z Gminy Żabno tj. Szkoła Podstawa im. Stanisława Wyspiańskiego w Żabnie, Szkoła Podstawowa im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Łęgu Tarnowskim, Szkoła Podstawowa w Bobrownikach Wielkich, Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Niedomicach oraz Szkoły Podstawowej im. Stanisława Staszica w Otfinowie .

Zgodnie z załażeniem projektu uczniowie szkół podstawowych naszej Gminy mieli możliwość wzięcia udziału  w zorganizowanych wycieczkach, dzięki którym poznali własny region - Małopolskę, jej środowisko, zabytki kultury i historii oraz wzbogacili wiedzę o regionie.

 

  
Liczba odsłon: 134
Autor: zossip
« powrót
Archiwum:
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Koncepcja obwodnicy Żabna
Spis Rolny 2020
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video

WFOS
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

500+
Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.