Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


„Szelest słów” to kolejne spotkanie w ramach „Żabnieńskich Dni literatury”, na które zapraszamy 23 października na godz. 17:00.

Podczas wieczoru poetyckiego swoją twórczość zaprezentują artyści związani z Żabnem: Anna Merchut, Katarzyna Smolik, Anna Augustyńska, Adam Tomczyk oraz Barbara Wójcik. Spotkaniu towarzyszyć będzie oprawa muzyczna w wykonaniu  Moniki Kuty wraz z zespołem.

Po spotkaniu zapraszamy na wernisaż wystawy fotograficznej Patrycji Wąsikowskiej „Dwie natury” zorganizowany przez Gminne Centrum Kultury w Żabnie.

 

Projekt „Żabnieńskie Dni Literatury” dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura – Interwencje 2020”. Patronat honorowy nad projektem objęła Burmistrz Żabna Marta Herduś, patronat medialny sprawuje Radio  RDN Małopolska oraz Nowa Gazeta Żabnieńska.

Liczba odsłon: 41
Autor: gck
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
Koncepcja obwodnicy Żabna
Spis Rolny 2020
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video

WFOS
Ekointerwencja
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

500+
Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.