Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Gminne Centrum Kultury w Żabnie zaprasza na wernisaż wystawy fotograficznej Patrycji Wąsikowskiej „Dwie natury”, który odbędzie się 23 października o godz. 17:00 w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie, ul. Jagiełły 16.

Patrycja Wąsikowska to artysta - fotograf, przyrodnik, współzałożycielka strony Puszcza Niepołomicka. Jest absolwentką turystyki międzynarodowej i magistrem turystyki przyrodniczej. Od wielu lat zajmuje się fotografią przyrody, rozpowszechnianiem wiedzy przyrodniczej i popularyzowaniem etycznego podejścia do fotografii dzikich zwierząt. Publikuje artykuły o tematyce przyrodniczej. Jej teksty pojawiały się m.in. na łamach Nowej Gazety Żabnieńskiej. Swoimi zdjęciami i tekstami  pogłębia świadomość ekologiczną oraz rozwija szacunek i wrażliwość na piękno przyrody. Jest członkiem Związku Polskich Fotografów Przyrody.

Wernisaż poprzedzi projekt literacko – muzyczny „Szelest słów” przygotowany przez Miejsko – Gminną Bibliotekę Publiczną w Żabnie.

Bezpłatne wejściówki upoważniające do udziału w wydarzeniu można odbierać w M-GBP w Żabnie. Ze względu na obowiązujące obostrzenia sanitarne liczba miejsc w sali widowiskowej została ograniczona.

Liczba odsłon: 77
Autor: gck
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
Koncepcja obwodnicy Żabna
Spis Rolny 2020
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video

WFOS
Ekointerwencja
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

500+
Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.