Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

 


Gminne Centrum Kultury w Żabnie zaprasza na kolejne wydarzenie organizowane w ramach projektu „Książka i Muza”. Tym razem będzie to spotkanie z surivalowcem, podróżnikiem i pisarzem Krzysztofem Petkiem. 8 października o godz. 9:00 Krzysztof Petek będzie gościem Filii Miejsko – Gminnej Biblioteki Publicznej w Otfinowie, a o godz. 11:00 spotka się z młodzieżą w Żabnie.

Krzysztof Petek to autor powieści sensacyjno-przygodowych, reportażysta, organizator wypraw i szkół przetrwania. Prowadził harcerski Oddział Specjalny. Uczestniczył w szkoleniach organizowanych przez oddziały antyterrorystyczne, przeszedł szkolenia survivalu, walki wręcz, psychologii sytuacji krytycznych. Ukończył studia politologiczne ze specjalizacją dziennikarską, pracował w studiu radiowym, dla Telewizji Katowice przygotowywał programy dla dzieci. Jest autorem wielu książek m.in. serii „Porachunki z przygodą” , „Czarny kufer”, "Gra, "Operacja HYDRA” czy „Całe złoto Eldorado”. Od roku 2001 jest członkiem Związku Literatów Polskich, współorganizatorem Międzynarodowego Festiwalu Poezji POECI BEZ GRANIC.

Spotkanie z Krzysztofem Petkiem realizowane jest w ramach projektu „Książka i Muza” finansowanego przez Województwo Małopolskie w ramach 4. edycji Budżetu Obywatelskiego. Realizatorem projektu  jest Radłowskie Forum Rozwoju. Patronat honorowy nad nim sprawują Marszałek Województwa Małopolskiego Witold Kozłowski, Burmistrz Żabna Marta Herduś i Burmistrz Radłowa Zbigniew Mączka. Projekt realizowany jest na terenie 2. gmin subregionu tarnowskiego, a partnerami w jego realizacji są: Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna i Gminne Centrum Kultury w Żabnie oraz Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Radłowie.

Liczba odsłon: 89
Autor: gck
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
Koncepcja obwodnicy Żabna
Spis Rolny 2020
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video

WFOS
Ekointerwencja
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

500+
Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.