Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


W Łęgu Tarnowskim trwa przebudowa płyty boiska. Jest to gruntowana modernizacja istniejącego tu stadionu, który po wykonanych pracach ma służyć mieszkańcom uprawiającym sport.

W łęgowskim klubie sportowym działa jedenaście drużyn młodzieżowych i seniorów, zrzeszających ponad stu czterdziestu zawodników. Klub jest zatem jednym z największych w naszej gminie. Dlatego też zasadne było podjęcie projektu modernizacji boiska, w którego zakres weszła przebudowa boiska z montażem wyposażenia, wykonanie drenażu i systemu nawadniania, montaż trybuny i ławek, montaż ogrodzenia i piłko-chwytów. Całość zadania sfinansowana zostanie w proporcjach 50/50 ze środków budżetu gminy Żabno oraz Ministerstwa Sportu. Koszt wyniesie 114 6143,73 zł, a zakończenie prac przewidziano na połowę sierpnia przyszłego roku.

Nazwa zadania: „Odnowa centrum wsi Łęg Tarnowski wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną, poprzez stworzenie rekreacyjno-sportowego terenu wypoczynku, zagospodarowanie terenów przy stadionie i przedszkolu na działce 784/1 położonej w miejscowości Łęg Tarnowski Etap I Modernizacja stadionu sportowego położonego w miejscowości Łęg Tarnowski.”

Inwestycja dofinansowana przez Ministra Sportu ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Sportowa Polska – Program rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej EDYCJA 2019.

 

Zobacz również: https://www.tarnowska.tv/wiadomosci/6741,trwa-odnowa-centrum-wsi-leg-tarnowski-klub-sportowy-doczeka-sie-profesjonalnego-boiska?fbclid=IwAR2D9X2d0eTFljfp0epVYKQBSt5B_VeoErfLoD_NrMjLNIFyfyGTfWHYDV0

   
Liczba odsłon: 511
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
Koncepcja obwodnicy Żabna
Spis Rolny 2020
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video

WFOS
Ekointerwencja
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

500+
Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.