Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Trwa przebudowa ul. Mostowej w Żabnie. Inwestycja na drodze gminnej przebiega na blisko ośmiuset metrach, a od ul. Tarnowskiej poprowadzony zostanie chodnik, ciągnący się przez niemal sto osiemdziesiąt metrów. Przebudowa drogi gminnej w Żabnie na ul. Mostowej ma za zadanie poprawić obsługę komunikacyjną w miejscowości Żabno i bezpieczeństwo użytkowników drogi.

 

W ramach zadania przewidziano przebudowę drogi gminnej o przekroju pół-ulicznym i drogowym z jednostronnym chodnikiem przyjezdniowym w początkowym kilometrażu, wjazdami do posesji i poboczami. Odwodnienie na projektowanym odcinku nie zostanie zmienione. Wody opadowe z przebudowywanej drogi oraz terenów przyległych będą odprowadzane przez zastosowanie odpowiednich spadków podłużnych i poprzecznych nawierzchni do przyległego terenu.

 

Gmina Żabno realizuje zadanie pn.: Przebudowa drogi gminnej numer 203476K ulica Mostowa w km od 0+009 do 0+799 w miejscowości Żabno, Gmina Żabno” dofinansowane ze środków pochodzących z Funduszu Dróg Samorządowych. Kwota dofinansowania 452 416,00 zł.

Liczba odsłon: 353
Autor: PB
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
Koncepcja obwodnicy Żabna
Spis Rolny 2020
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video

WFOS
Ekointerwencja
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

500+
Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.