Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


29 września to Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Miejsko Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie gościła 5-latki z Publicznego Przedszkola w Żabnie.

Dzieci wysłuchały opowiadania „Pożegnanie lata” Agnieszki Antosiewicz oraz „Najwyższa na świecie wieża z książek” Rocio Bonilly.
Rozmawialiśmy o jesieni i jej pierwszych zwiastunach, jej darach i kolorach.  Na koniec przedszkolaki wykonały jesienne zadanie.

Każdy z uczestników spotkania otrzymał pamiątkową zakładkę promującą projekt „Żabnieńskie spotkania z literaturą”. Wszystkie lekcje głośnego czytania we wrześniu i październiku organizowane przez M-GBP w Żabnie oraz jej filiach, odbywają się w ramach tego projektu.

Projekt dofinansowany jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Patronat honorowy objęła burmistrz Żabna Marta Herduś, zaś patronat medialny Radio RDN Małopolska, Koncertowy Tarnów i Nowa Gazeta Żabnieńska.

    
Liczba odsłon: 143
Autor: mgbp
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
Koncepcja obwodnicy Żabna
Spis Rolny 2020
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video

WFOS
Ekointerwencja
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

500+
Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.