Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Gminne Centrum Kultury w Żabnie zaprasza do udziału w X Gminnym Konkursie Piosenki Religijnej „Ewangelia w piosence”. Tegoroczny, jubileuszowy konkurs będzie miał nieco inną formułę niż konkursy wokalne organizowane do tej pory.

Cały konkurs odbędzie się online. Filmiki z nagranym wykonaniem piosenki należy przesłać na adres mailowy Centrum Kultury w Żabnie. Powołana przez Organizatora Komisja oceni nadesłane nagrania i na ich podstawie przyzna miejsca i nagrody. Dodatkowo każdy będzie mógł posłuchać i obejrzeć wszystkich wykonawców w Internecie. Mało tego – na swojego ulubionego wykonawcę będzie można oddać głos, „lajkując” go na Facebooku GCK. Wykonawca z największą liczbą „lajków” otrzyma, niezależnie od werdyktu Komisji Artystycznej, Nagrodę publiczności.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w Konkursie Piosenki Religijnej zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi zasadami konkursu, które zawarte są w Regulaminie.

REGULAMIN

KARTA ZGŁOSZENIOWA

Liczba odsłon: 75
Autor: gck
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
Koncepcja obwodnicy Żabna
Spis Rolny 2020
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video

WFOS
Ekointerwencja
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

500+
Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.