Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Centrum Kulturalno – Oświatowo – Sportowe w Łęgu Tarnowskim w ostatnim czasie zyskało nowy wygląd. Cześć pomieszczeń wewnątrz budynku zostało wyremontowanych i odświeżonych. Nowy wygląd i nowe wyposażenie zyskała także sala widowiskowa.

Prace modernizacyjne i zakupy zrealizowało Gminne Centrum Kultury w Żabnie w ramach zadania pod nazwą „Poprawa ofert spędzania wolnego czasu poprzez modernizację i zakup wyposażenia w budynku Kulturalno – Oświatowo – Sportowym w Łęgu Tarnowskim” dofinansowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego PROW na lata 2014 – 2020.

W ramach zadania wykonano prace modernizacyjne w sali widowiskowej i w holu z wiatrołapem oraz wyposażono salę widowiskową w nowy sprzęt nagłośnieniowy (mikrofony, kolumny aktywne, konsolę cyfrową, mikrofony pojemnościowe, statywy mikrofonowe i okablowanie). Wykonane prace posłużą długofalowo mieszkańcom Łęgu Tarnowskiego.

Liczba odsłon: 320
Autor: gck
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
Koncepcja obwodnicy Żabna
Spis Rolny 2020
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video

WFOS
Ekointerwencja
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

500+
Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.