Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


11 października o godz. 18:00 w Kościele w Żabnie odbędzie się wyjątkowy koncert poświęcony osobie Jana Pawła II. W koncercie gościnnie wystąpi Maciej Miecznikowski – lider zespołu „Leszcze”. Muzykę, do wybranych przez siebie utworów Jana Pawła II, skomponował pomysłodawca projektu – Wojtek Klich. Oprócz Wojtka Klicha i Macieja Miecznikowskiego w kościele w Żabnie wystąpi prawie trzydziestoosobowa ekipa złożona z muzyków i wokalistów związanych z tarnowską sceną muzyczną.

Na koncert składać się będą utwory Karola Wojtyły, które z pewnością zachęcą słuchaczy do refleksji i zadumy. Prostym, a jednocześnie głębokim treściom poezji towarzyszyć będzie różna, stylistycznie i gatunkowo, muzyka, która czasem zaskakuje, ale zawsze budzi pozytywne emocje.

Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu „Książka i Muza” finansowanego przez Województwo Małopolskie w ramach 4. edycji Budżetu Obywatelskiego. Realizatorem projektu  jest Radłowskie Forum Rozwoju. Patronat honorowy nad nim sprawują Marszałek Województwa Małopolskiego Witold Kozłowski, Burmistrz Żabna Marta Herduś i Burmistrz Radłowa Zbigniew Mączka. Projekt realizowany jest na terenie 2. gmin subregionu tarnowskiego, a partnerami w jego realizacji są: Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna i Gminne Centrum Kultury w Żabnie oraz Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Radłowie.

Liczba odsłon: 162
Autor: gck
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
Koncepcja obwodnicy Żabna
Spis Rolny 2020
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video

WFOS
Ekointerwencja
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

500+
Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.