Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

OBOWIĄZEK ZŁOŻENIA DEKLARACJI O WYSOKOŚCI OPŁATY ZA GOSPODAROWANIE ODPADAMI KOMUNALNYMIUrząd Miejski w Żabnie przypomina, iż w związku ze zmianą sposobu naliczania opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi każdy właściciel nieruchomości zamieszkałej zobowiązany jest do złożenia nowej deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Mieszkańcy, którzy nie dopełnili tego obowiązku w tym roku, zobowiązani są do niezwłocznego złożenia przedmiotowej deklaracji do Urzędu Miejskiego w Żabnie za pośrednictwem poczty lub skrzynki podawczej znajdującej się przy głównym wejściu do urzędu.

W przypadku niedostarczenia deklaracji Urząd Miejski w Żabnie zmuszony będzie wzywać indywidualnie poszczególnych mieszkańców.

Formularze elektroniczne druków deklaracji są dostępne na stronie internetowej a papierowe przy wejściu do Urzędu.

 

Bardzo prosimy o potraktowanie sprawy jako PILNEJ i niezwłoczne złożenie deklaracji najpóźniej do dnia 31 sierpnia 2020 r.

 

 

 

Liczba odsłon: 831
Autor: P.F.
« powrót
Archiwum:
Biuletyn Informacji Publicznej
Koncepcja obwodnicy Żabna
Spis Rolny 2020
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video

WFOS
Ekointerwencja
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

500+
Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.