Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


W minionym tygodniu burmistrz Żabna Marta Herduś odebrała czek gwarantujący wsparcie na poziomie 152 tys. złotych dla zadania „Budowa bieżni, budowa boiska wielofunkcyjnego, budowa skoczni w dal z rozbiegiem w ramach modernizacji kompleksu sportowego przy Szkole Podstawowej w Łęgu Tarnowskim, zlokalizowanego na dz. nr 882/2”.

Realizacja zadania ma przyczynić się do umożliwienia pełnego realizowania podstawy programowej z zakresu wychowania fizycznego w obszarze dotyczącym lekkoatletyki. Wybudowane obiekty będą nieodpłatnie dostępne również po godzinach funkcjonowania szkoły w celu dalszego doskonalenia umiejętności sportowych i zagospodarowania czasu wolnego dzieci i młodzieży.

Projekt zakłada budowę boiska wielofunkcyjnego o wymiarach 44x23 metry, nowej bieżni o wymiarach 80x 5,23 m oraz skoczni w dal o wymiarach rozbiegu 30x 1,63 m i zeskoku 8,12 x2,9 m.

Przewidywana wartość inwestycji to 589 tys. zł. 152 tys. przekazanym czekiem zadeklarowało już Województwo Małopolskie. Pozostała kwota pokryta zostanie ze środków budżetowych samorządu gminy. Harmonogram przewiduje zakończenie zadania do 15 grudnia br.

Dotacja została przyznana w ramach projektu „Małopolska infrastruktura rekreacyjno- sportowa- MIRS”.

Liczba odsłon: 277
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Wybory
Spis Rolny 2020
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video

WFOS
Ekointerwencja
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

500+
Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.