Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Lekcją na temat sił przyrody, swoistym chrztem i mianowaniem na uczestnika zajęć wakacyjnych rozpoczęły się zajęcia dla dzieci prowadzone w Centrum Kultury i Bibliotece w Żabnie. Hasłem tegorocznych zajęć są 4 żywioły. W tym tygodniu odkrywamy naturę ziemi. Będziemy tworzyć eko-sztukę, zakładać własny ogród i eksplorować planetę za pomocą łazików – robotów.

 Przez 4 tygodnie lipca i 4 tygodnie sierpnia dzieci pod kierunkiem doświadczonych instruktorów zgłębiać będą naturę otaczającego nas świata, poznawać rządzące nim prawa fizyki, eksperymentować, tworzyć i... a może przede wszystkim, dobrze się bawić.

Zajęcia odbywają się w poniedziałki, środy i piątki w godz. od 11:00 do 13:00. Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc – zapraszamy. Zajęcia są bezpłatne.

 
Liczba odsłon: 285
Autor:
« powrót
Archiwum:
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Wybory
Spis Rolny 2020
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video

WFOS
Ekointerwencja
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

500+
Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.