Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


W obliczu ciągłego zagrożenia pandemią koronowirusa, nie brakuje aktywności prospołecznej, dzięki której można poczuć się bezpieczniej. Dziś Urząd Miejski w Żabnie odwiedzili  Polskiego Związku Łowieckiego, którzy podarowali gminie Żabno blisko 4 tysiące maseczek oraz 100 przyłbic. Materiały te rozdysponowywane były już przez PZŁ m.in. w Starostwie Powiatowym w Tarnowie i Dąbrowie Tarnowskiej. Żabno było kolejnym z miejsc na mapie darczyńców ze Związku Łowieckiego.

W imieniu samorządu Żabna dziękujemy serdecznie za ofiarowane środki ochrony. Przekazania maseczek oraz przyłbic w imieniu PZŁ dokonali Przewodniczący Zarządu Okręgowego PZŁ Oddział w Tarnowie – Krzysztof Łazowski oraz Kapelan Krajowy PZŁ ks. Sylwester Dziedzic.

Liczba odsłon: 671
Autor:
« powrót
Archiwum:
transport covid
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
RFIL
Maluch +
1 procent
Spis powszechny
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Galerie zdjęć
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.