Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


W obliczu ciągłego zagrożenia pandemią koronowirusa, nie brakuje aktywności prospołecznej, dzięki której można poczuć się bezpieczniej. Dziś Urząd Miejski w Żabnie odwiedzili  Polskiego Związku Łowieckiego, którzy podarowali gminie Żabno blisko 4 tysiące maseczek oraz 100 przyłbic. Materiały te rozdysponowywane były już przez PZŁ m.in. w Starostwie Powiatowym w Tarnowie i Dąbrowie Tarnowskiej. Żabno było kolejnym z miejsc na mapie darczyńców ze Związku Łowieckiego.

W imieniu samorządu Żabna dziękujemy serdecznie za ofiarowane środki ochrony. Przekazania maseczek oraz przyłbic w imieniu PZŁ dokonali Przewodniczący Zarządu Okręgowego PZŁ Oddział w Tarnowie – Krzysztof Łazowski oraz Kapelan Krajowy PZŁ ks. Sylwester Dziedzic.

Liczba odsłon: 492
Autor:
« powrót
Archiwum:
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Wybory
Spis Rolny 2020
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video

WFOS
Ekointerwencja
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

500+
Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.