Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Gminne Centrum Kultury i Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie zapraszają dzieci w wieku 7 - 10 lat na zajęcia wakacyjne. Hasłem tegorocznych zajęć są 4 żywioły.

Przez 4 tygodnia lipca i 4 tygodnie sierpnia dzieci pod kierunkiem doświadczonych instruktorów zgłębiać będą naturę otaczającego nas świata, poznawać rządzące nim prawa fizyki, eksperymentować, tworzyć i... a może przede wszystkim, dobrze się bawić.

Zajęcia rozpoczną się 6 lipca i potrwają do 28 sierpnia. Odbywać się będą w poniedziałki, środy i piątki w godz. od 11:00 do 13:00.

Zajęcia są bezpłatne, ale liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązują wcześniejsze zapisy, których dokonać można w Bibliotece w Żabnie.

Zajęcia odbywać się będą w reżimie sanitarnym. Przed zapisaniem dziecka na zajęcia należy zapoznać się z Regulaminem, konieczne będzie także podpisanie stosownego Oświadczenia.

Szczegóły na stronach organizatorów www.ck.zabno.pl i www.biblioteka.zabno.pl

 

Liczba odsłon: 101
Autor: gck
« powrót
Archiwum:
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Wybory
Spis Rolny 2020
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video

WFOS
Ekointerwencja
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

500+
Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.