Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Już niebawem, 19 czerwca po ponad dwumiesięcznej przerwie koncertowej Gminne Centrum Kultury w Żabnie zaprasza na koncert zespołu 40% Bluesa & Przyjaciele promujący drugą płytę zespołu zatytułowaną „Ruszam w drogę”.

Wraz z zespołem 40% Bluesa na scenie pojawią się znani tarnowscy muzycy: Wojtek Klich, Paweł Mazur, Katarzyna Dzierwa, Monika Kuta, Jarek Tucki oraz zespół MONK. Podczas koncertu będzie można usłyszeć utwory z najnowszej płyty zespołu oraz starsze znane już kompozycje.

Bezpłatne wejściówki upoważniające do udziału w koncercie będą do odebrania w  sekretariacie Gminnego Centrum Kultury w Żabnie od 8 czerwca 2020 r.

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym, każdy kto chce wziąć udział w koncercie musi odebrać wejściówki oraz wypełnić oświadczenie, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym. 

Przypominamy, że uczestnicy koncertu muszą mieć zasłonięte usta i nos oraz przestrzegać procedur związanych z funkcjonowaniem Gminnego Centrum Kultury w czasie epidemii.

Liczba odsłon: 179
Autor: gck
« powrót
Archiwum:
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Wybory
Spis Rolny 2020
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video

WFOS
Ekointerwencja
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

500+
Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.