Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

Wczoraj odbyła się sesja Rady Miejskiej w Żabnie. Wśród punktów obrad znalazły się rozpatrzenie Raportu o stanie gminy za 2019 r. oraz rozpatrzenie sprawozdania z wykonania budżetu i podjęcie uchwały w sprawie absolutorium.

Raport o stanie gminy to dokument, który zobowiązuje samorząd do podsumowania swoich działań w minionym roku. Do Raportu można było zgłaszać również swoje uwagi. Jego finalna wersja została przyjęta przez Radę Miejską na wczorajszej sesji. Podczas obrad przyjęto również sprawozdania z wykonania budżetu za 2019 rok, a burmistrz Żabna Marta Herduś, otrzymała absolutorium.

Sesję Rady Miejskiej z dnia 4.06.2020 r. można obejrzeć na kanale youtube (link: https://www.youtube.com/watch?v=CcME3w1Jo_A )

Porządek obrad i wyniki głosowań XVII Sesji Rady Miejskiej (link: http://www.zabno.esesja.pl/posiedzenie/c217bc87-5350-4

Liczba odsłon: 461
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Wybory
Spis Rolny 2020
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video

WFOS
Ekointerwencja
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

500+
Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.