Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


W związku z pismem Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Krakowie dotyczącym powstawania na terytorium Polski nowych miejsc nielegalnego magazynowania odpadów oraz nielegalnych transportów odpadów, apelujemy do mieszkańców o zwracanie szczególnej uwagi na możliwość powstawania nielegalnych miejsc magazynowania odpadów i zgłaszania takich sytuacji na Policję (tel. 14 645 60 07)  lub do Urzędu Miejskiego w Żabnie (14 6456012).  

Jednocześnie prosimy  mieszkańców  o czujność i zwracanie uwagi na swoje działki, (zwłaszcza leśne), które mogą stać się miejscem porzucenia odpadów. Przestrzegamy, że zgodnie z obowiązującym prawem, gdy sprawca porzucenia odpadów nie zostanie zidentyfikowany, to właściciel działki ponosi prawne i finansowe konsekwencje ich usunięcia

Liczba odsłon: 466
Autor: mj
« powrót
Archiwum:
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Wybory
Spis Rolny 2020
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video

WFOS
Ekointerwencja
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

500+
Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.