Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

Gmina Żabno ukończyła prace nad dokumentem podsumowującym pracę samorządu w 2019 roku. Raport o stanie gminy za 2019 r. dostępny jest do wglądu w Biuletynie Informacji Publicznej, będzie także przedmiotem dyskusji na najbliższej Sesji Rady Miejskiej w Żabnie.

Raport o stanie - to dokument, do którego gminy zostały zobowiązane, na mocy obowiązującego prawa. W jego treści znajdziemy informacje dotyczące działalności organów gminy, jednostek pomocniczych i organizacyjnych, budżetu samorządu, realizacji działań strategicznych dla gminy, czy współpracy z innymi społecznościami samorządowymi. W raporcie uwzględnione są również dane demograficzne, a całość dokumentu odnosi się do 2019 roku i stanowi kompendium wiedzy o gminie i jej funkcjonowaniu w tym okresie.

W czasie opracowywania dokumentu pojawiało się również wiele zapytań odnośnie funkcjonowania samorządu i podejmowanych przez niego zadań. Odpowiedzi w pewnym zakresie zostały ujęte już w raporcie, a w pozostałej części znajdują się w odpowiedziach na interpelacje kierowane do Rady Miejskiej (m.in. https://bip.malopolska.pl/api/files/2366311).

Z raportem można zapoznać się pobierając go z Biuletynu Informacji Publicznej (https://bip.malopolska.pl/umwzabno,m,336361,2020r.html).

Liczba odsłon: 519
Autor:
« powrót
Archiwum:
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Wybory
Spis Rolny 2020
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video

WFOS
Ekointerwencja
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

500+
Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.