Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Pomimo ograniczeń dotyczących nauki w szkołach, lekcje zdalne z plastyki nie ustają. Uczniowie rysują, malują, kleją, konstruują – po prostu tworzą.

W związku z pandemią bezpośredni kontakt ucznia z nauczycielem jest ograniczony – to minus, ale czas na wykonanie pracy wydłużył się – to plus obecnej sytuacji. Można nad swoją pracą plastyczną spędzić dużo więcej czasu niż na 45 minutowej lekcji, przemyśleć temat, dopracować szczegóły. Efekty są jak widać wspaniałe i dlatego chcielibyśmy naszą „PLASTYCZNĄ GALERIĘ” udostępnić szerszemu gronu odbiorców za pomocą strony internetowej gminy Żabno, ponieważ  sztuka nie może przebywać w odosobnieniu…

Prace powstały w okresie od 25 marca 2020 r. a wykonali je uczniowie szkół podstawowych z Łęgu Tarnowskiego, Niedomic i Bobrownik Wielkich pod „zdalną” opieką nauczyciela plastyki p. Beaty Rzenno.

 
Liczba odsłon: 243
Autor: BR
« powrót
Archiwum:
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Wybory
Spis Rolny 2020
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video

WFOS
Ekointerwencja
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

500+
Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.