Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


W związku z trwającą pandemią Covid-19 zmianie uległ sposób obsługiwania klientów w Urzędzie Miejskim w Żabnie.

Obowiązują telefoniczne zapisy oraz obsługa stanowiskowa w holu urzędu. Na tym stanowisku będzie przyjmowana jedna osoba. Osoby, które będą oczekiwać na obsługę w poczekalni, proszone są o zachowanie dystansu 2 metrów. Przypominamy także o konieczności zakładania maseczek ochronnych.

Jednocześnie przypominamy o możliwości korzystanie z udzielania telefonicznych porad (https://zabno.pl/pl/00235,kontakt) oraz załatwiania spraw drogą elektroniczną.


We wszystkich referatach Urzędu Miejskiego obowiązują czasowe ograniczenia w funkcjonowaniu. Ograniczenia polegają na wykonywaniu zadań przez urząd w sposób wyłączający bezpośrednią obsługę interesantów. Osobiste załatwianie spraw w urzędzie jest możliwe po wcześniejszym umówieniu wizyty drogą telefoniczną lub mailową z merytorycznymi referatami lub pracownikami urzędu.

Przyjęcie interesanta odbywa się z zachowaniem szczególnej ostrożności, tj. po uprzednim zarejestrowaniu przybycia do siedziby urzędu pod warunkiem zakrycia ust i nosa, zdezynfekowania dłoni przed wejściem i zachowania minimum 1,5 metra odstępu między interesantem, a pracownikiem urzędu.

Dokumentację w formie papierowej można składać do skrzynki podawczej, która jest udostępniona przy wejściu do budynku urzędu. W takiej sytuacji należy podać dane do kontaktu: numer telefonu lub adres e-mail. Informację o stanie sprawy można uzyskać telefonicznie lub mailowo. Na wniosek interesanta potwierdzenie złożenia dokumentu w formie papierowej zostanie wysłane drogą mailową na wskazany adres skrzynki elektronicznej.

Z uwagi na obecną sytuację, powyższe działania są konieczne.

 

 

Liczba odsłon: 1941
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
transport covid
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
RFIL
1 procent
Spis powszechny
Koncepcja obwodnicy Żabna
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Azbest
Video

 

WFOS
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.