Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Informujemy, że od 1 czerwca ulegnie zmianie sposób obsługiwania klientów w Ewidencji Ludności i Dowodów Osobistych, Urzędzie Stanu Cywilnego oraz w na stanowisku Gospodarki Odpadami pok. nr 7 (wejście od parkingu).

Na stanowisku będzie przyjmowana jedna osoba. Osoby, które będą oczekiwać na obsługę w poczekalni proszone są o zachowanie dystansu 2 metrów. Przypominamy także o konieczności zakładania maseczek ochronnych w pomieszczeniach publicznych.

W przypadku Ewidencji Ludności oraz stanowiska Gospodarki Odpadami od poniedziałku (1.06.2020 r.) nie będzie obowiązywało wcześniejsze telefoniczne umawianie się na wizytę.

Jednocześnie przypominamy o możliwości korzystania z możliwości udzielania telefonicznych porad (https://zabno.pl/pl/00235,kontakt) oraz załatwiania spraw drogą elektroniczną.


W pozostałych referatach Urzędu Miejskiego nadal obowiązują czasowe ograniczenia w funkcjonowaniu. Ograniczenia polegają na wykonywaniu zadań przez urząd w sposób wyłączający bezpośrednią obsługę interesantów. Osobiste załatwianie spraw w urzędzie jest możliwe po wcześniejszym umówieniu wizyty drogą telefoniczną lub mailową z merytorycznymi referatami lub pracownikami urzędu.

Przyjęcie interesanta odbywa się z zachowaniem szczególnej ostrożności, tj. po uprzednim zarejestrowaniu przybycia do siedziby urzędu pod warunkiem zakrycia ust i nosa, zdezynfekowania dłoni przed wejściem i zachowania minimum 1,5 metra odstępu między interesantem, a pracownikiem urzędu.

Dokumentację w formie papierowej można składać do skrzynki podawczej, która jest udostępniona przy wejściu do budynku urzędu. W takiej sytuacji należy podać dane do kontaktu: numer telefonu lub adres e-mail. Informację o stanie sprawy można uzyskać telefonicznie lub mailowo. Na wniosek interesanta potwierdzenie złożenia dokumentu w formie papierowej zostanie wysłane drogą mailową na wskazany adres skrzynki elektronicznej.

Liczba odsłon: 538
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Wybory
Spis Rolny 2020
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video

WFOS
Ekointerwencja
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

500+
Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.