Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Od kilku tygodni trwa stan epidemii. Wiele osób pracujących za granicą wróciło do kraju. Młodzież ucząca się poza miejscem zamieszkania również wróciła do domów. W związku z tym liczba osób zamieszkujących dany adres uległa zmianie.
 
 
Urząd Miejski w Żabnie przypomina, że opłata za odpady dotyczy ilości osób zamieszkałych i wszelkie zmiany związane z ilością osób, mające wpływ na wysokości opłat (przeprowadzka, narodziny dziecka, zgon, powrót z zagranicy, akademika itp. ) należy zgłaszać do 10 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym nastąpiła zmiana (zgodnie z art. 6m ust.2 ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach) poprzez złożenie deklaracji.
Nową deklarację aktualizującą liczbę mieszkańców należy złożyć w Urzędzie Miejskim w Żabnie w godzinach jego pracy za pośrednictwem skrzyni wrzutowej mieszczącej się zaraz przy wejściu lub za pośrednictwem poczty. Druki deklaracji dostępne są na stronie internetowej www.zabno.pl (zakładka ŚRODOWISKO > gospodarowanie odpadami) oraz przy wejściu do Urzędu.
Przypominamy jednoczenie, że wszyscy mieszkańcy, którzy jeszcze nie złożyli nowych (pierwszych) deklaracji tj. po 1 marca 2020 r., są zobowiązani je dostarczyć w jak najszybszym czasie.
Liczba odsłon: 257
Autor: AM
« powrót
Archiwum:
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Wybory
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video

WFOS
Ekointerwencja
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

500+
Pion - Portal nieruchomości
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.