Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


ODPADY WIELKOGABARYTOWE

Urząd Miejski w Żabnie informuje, że wznowiony zostaje odbiór odpadów wielkogabarytowych, opon samochodowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. W miesiącu maju i czerwcu będą odbierane zgodnie z harmonogramem. Zaległe terminy z miesiąca marca i kwietnia, w których nie dokonano odbioru odpadów wielkogabarytowych zostaną wyznaczone ponownie - będą podane na harmonogramie wywozu odpadów komunalnych dot. II półrocza 2020 roku. 

Odpady należy wystawić przed posesję do godz. 7:00 w dniu odbioru odpadów

W ramach zbiórki odebrane zostaną:

Wielkogabaryty: zabawki, meblościanki, meble kuchenne, szafy, kredensy, fotele, wersalki, narożniki, kanapy, sofy, pufy, stoły, krzesła, łóżka, stoliki wszelkiego rodzaju, regały, dywany, wykładziny, ramy okienne i drzwi ( bez szyb! )

Elektrośmieci (kompletne): chłodziarki, zamrażarki, pralki, suszarki do ubrań, zmywarki, mikrofalówki, grzejniki elektryczne, wentylatory elektryczne, odkurzacze, zmiatacze dywanów, żelazka, tostery, frytkownice, nożyce elektryczne, wagi, komputery kieszonkowe i biurowe, elektryczne i elektroniczne maszyny do pisania, faksy teleksy, telefony, telefony komórkowe, radia, telewizory, kamery video, sprzęt hi-fi, wzmacniacze dźwięku, maszyny do szycia. Lampy fluorescencyjne, niskoprężne lampy sodowe, wiertarki, piły, kolejki elektryczne tory wyścigowe, gry wideo, kieszonkowe konsole do gier.

Opony tylko od samochodów osobowych ( max 3 szt.)

ZBIÓRKA NIE DOTYCZY!

- odpadów z działalności gospodarczej i rolniczej,

- bieżących „śmieci domowych”,

- gruzu, styropianu i innych odpadów budowlanych

- opakowań po środkach ochrony roślin,

- odzieży, części samochodowych,

- odpadów remontowych (muszli klozetowych, kabin prysznicowych, umywalek)


W sprawie odpadów remontowych, budowlanych oraz opon zaleca się kontakt z Miejsko-Gminnym Zakładem Gospodarki Komunalnej, ul. Św. Jana 3 w Żabnie, który równocześnie prowadzi Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych
w Niedomicach, ul. Kolejowa 10, tel. 14-645-60-41

Liczba odsłon: 1019
Autor: AM
« powrót
Archiwum:
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Wybory
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video

WFOS
Ekointerwencja
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

500+
Pion - Portal nieruchomości
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.