Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Od 18 maja otwarte zostanie Przedszkole w Żabnie w stałych godzinach pracy. Po okresie dwóch miesięcy od ogłoszenia zamknięcia placówek, w murach budynku znów zagoszczą dzieci.

Opieką przedszkolną zostanie objęty jeden oddział. W miarę kolejnych zgłoszeń podejmowane będą starania o uruchomienie kolejnych grup. Rodzice i opiekunowie mogą zgłaszać zapotrzebowanie poprzez stronę internetową placówki: www.przedszkole.zabno.com, gdzie znajdą również procedurę funkcjonowania w Publicznym Przedszkolu w Żabnie w czasie trwania epidemii Covid-19 oraz wzory oświadczeń koniecznych do przyjęcia dziecka.

Przedszkole zostało przygotowane do pracy według wytycznych Głównego Inspektoratu Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia i Ministerstwa Edukacji Narodowej.

 

Liczba odsłon: 233
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Wybory
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video

WFOS
Ekointerwencja
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

500+
Pion - Portal nieruchomości
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.