Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

Przypominamy, że nadal obowiązują czasowe ograniczenia w funkcjonowaniu Urzędu Miejskiego w Żabnie. Ograniczenia polegają na wykonywaniu zadań przez urząd w sposób wyłączający bezpośrednią obsługę interesantów. Obsługa interesantów odbywa się za pomocą komunikacji elektronicznej lub telefonicznej.

W przypadku, gdy zadania urzędu nie mogą być realizowane za pomocą poczty elektronicznej, czy telefonu oraz w sytuacjach nadzwyczajnych dopuszcza się osobiste załatwianie spraw w urzędzie po wcześniejszym umówieniu wizyty drogą telefoniczną lub mailową z merytorycznymi referatami lub pracownikami urzędu.

Przyjęcie interesanta odbywa się z zachowaniem szczególnej ostrożności, tj. po uprzednim zarejestrowaniu przybycia do siedziby urzędu pod warunkiem zakrycia ust i nosa, zdezynfekowania dłoni przed wejściem i zachowania minimum 1,5 metra odstępu między interesantem a pracownikiem urzędu.

Osoby, które nie będą przestrzegać obowiązujących zasad, nie będą mogły przebywać na terenie urzędu.

Dokumentację w formie papierowej można składać do skrzynki podawczej, która jest udostępniona przy wejściu do budynku urzędu. W takiej sytuacji należy podać dane do kontaktu: numer telefonu lub adres e-mail. Informację o stanie sprawy można uzyskać telefonicznie lub mailowo. Na wniosek interesanta potwierdzenie złożenia dokumentu w formie papierowej zostanie wysłane drogą mailową na wskazany adres skrzynki elektronicznej.

 

Numery telefonów do Referatów można znaleźć na stronie internetowej Urzędu: https://zabno.pl/pl/00235,kontakt

Liczba odsłon: 173
Autor: ml
« powrót
Archiwum:
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Wybory
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video

WFOS
Ekointerwencja
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

500+
Pion - Portal nieruchomości
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.