Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Sezon koszenia rozpoczęty!

Drodzy mieszkańcy gminy Żabno, okres spoczynku trawnika dobiegł końca. Już w najbliższym czasie weekendowe koszenie stanie się tradycją każdego dbającego o wygląd posesji właściciela. Niestety potem zostaje problem. Jak pozbyć się pokosu?

Przypominamy!

Mieszkańcy, którzy posiadają przydomowy kompostownik, odpady zielone powinni poddać procesowi kompostowania, w sposób niepowodujący uciążliwości dla otoczenia  z przeznaczeniem do wykorzystania kompostu (we własnym zakresie).

 
W przypadku braku kompostownika bioodpady powinny być gromadzone w workach koloru brązowego oraz odebrane przez firmę świadczącą usługi wywozu odpadów z terenu gminy zgodnie z harmonogram.

Jednocześnie informujemy, że wszelkie przypadki wyrzucania trawy w miejsca nieprzeznaczone do jej składowania będą zgłaszane na policję.

Liczba odsłon: 382
Autor: AM
« powrót
Archiwum:
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Wybory
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video

WFOS
Ekointerwencja
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

500+
Pion - Portal nieruchomości
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.