Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


"Ad Hoc w działaniu" - tak nazwany został krótki film, który zawiera fragmenty spektakli Grupy Teatralnej Ad Hoc z Żabna. Film zamieszczony został na kanale GCK Żabno na platformie You Tube. Prezentowane fragmenty pochodzą ze spektakli wystawionych w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie w latach 2014 - 2019.

Przypomnijmy, Grupa Teatralna „Ad Hoc” powstała przy Gminnym Centrum Kultury w Żabnie w 2012 r. Pierwszy spektakl „Miłosne przygody Czerwonego Kapturka” miał być wydarzeniem jednorazowym - grupa dorosłych, głównie nauczycieli i osób piastujących stanowiska publiczne, znanych w środowisku żabieńskim, postanowiła „zabawić” się w teatr i przygotowała komediowy spektakl. Sztuka odniosła ogromny sukces – każdorazowo pełna widownia. Słowa uznania i gratulacje zachęciły aktorów do realizacji dalszych pomysłów scenicznych.

Do tej pory grupa zrealizowała 10 spektakli teatralnych.

Pomysłodawczynią założenia teatru i reżyserką wszystkich spektakli jest Elżbieta Kijowska. Za technikę sceniczną odpowiada Magdalena Cudzich.

Premiera najnowszej sztuki Grupy Ad Hoc planowana była wiosną 2020 r. Ze względu na stan epidemii nie mogła się odbyć. Mamy nadzieję, że niebawem żabnieńska publiczność, będzie miała możliwość obejrzeć premierowy spektakl swojego ulubionego teatru...

Liczba odsłon: 346
Autor: gck
« powrót
Archiwum:
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Wybory
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video

WFOS
Ekointerwencja
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

500+
Pion - Portal nieruchomości
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.