Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

2020-05-04

Drogie Druhny i Druhowie z jednostek gminnych. Dziękuję Wam za Waszą pracę, poczucie obowiązku, poświęcenie i czas. To, że jako społeczeństwo możemy na Was liczyć w chwilach spokojnych i w czasie zagrożeń, świadczy o Waszej wrażliwości na potrzeby drugiego człowieka. Pragnę serdecznie podziękować wszystkim Strażakom i służbom niosącym pomoc bliźniemu. Niech święty Florian czuwa nad Waszym bezpieczeństwem, bo dzięki Wam my również możemy je odczuwać.
Dziękuję Wam również za mobilizację podczas obecnej walki z zagrożeniem epidemiologicznym, gdzie pokazujecie godną postawę obywatelską, wartą naśladowania.
A w Dniu Święta Strażaka przyjmijcie proszę najserdeczniejsze życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności i zawsze bezpiecznych powrotów do domu.


Burmistrz Żabna
Marta Herduś

 

Liczba odsłon: 298
Autor: MH
« powrót
Archiwum:
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Wybory
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video

WFOS
Ekointerwencja
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

500+
Pion - Portal nieruchomości
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.