Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Dziś Święto Konstytucji. Temu świętu wymiar osobisty, bliski sercu i jak należy, ojczyźniany, nadał piękną i poruszającą homilią ks. Prałat Antoni Mikrut podczas mszy świętej w kościele Ducha Świętego w Żabnie. Dziękuję serdecznie.
Dziękuję wszystkim uczestnikom mszy świętej za wspólną modlitwę w intencji Ojczyzny, zdrowia i pomyślności mieszkańców miasta i gminy Żabno. Dziękuję za obecność Radnym, na czele z Przewodniczącym Andrzejem Głodem, Radnym Powiatu Tarnowskiego, Posłowi Wiesławowi Krajewskiemu, pracownikom Urzędu Miejskiego z Panem Burmistrzem Zbigniewem Lustofinem oraz kierownikom jednostek organizacyjnych. Dziękuję także za tę wspólnotę święta Zarządowi Towarzystwa Przyjaciół Żabna oraz druhom OSP w Żabnie. Dziękuję mieszkańcom, którzy uczestniczyli we mszy on line.

Burmistrz Żabna

Marta Herduś

Liczba odsłon: 309
Autor: MH
« powrót
Archiwum:
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Wybory
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video

WFOS
Ekointerwencja
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

500+
Pion - Portal nieruchomości
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.