Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Otfinowie korzysta z programu „Żółty Talerz”, który wspiera system żywienia dzieci w Polsce i nie tylko. Dzięki finansowemu wsparciu Kulczyk Fundation oraz działaniom PCK uczniowie naszej szkoły jedzą pyszne i pełnowartościowe posiłki. Program ten pozwala również na uczestnictwo dzieci w warsztatach kulinarnych oraz lekcjach o zdrowym odżywianiu.

Ważne jest, by uświadomić sobie, że posiłek podany w szkole nieraz jest jedyną możliwością zjedzenia czegoś ciepłego, zdrowego, zbilansowanego. Obecna sytuacja, jaką jest pandemia COVID-19, uniemożliwia dzieciom korzystanie ze stołówki szkolnej. Fundacja Kulczyk nie zapomina mimo tego o potrzebie dożywiania. Dzięki środkom z programu „Żółty Talerz” wszyscy uczniowie, którzy na terenie placówki spożywali obiady, otrzymali paczki żywnościowe. Pakunki zostały przygotowane przez pracowników naszej szkoły i rozdysponowane do uczniowskich domów z uwzględnieniem wszelkich zasad bezpieczeństwa i higieny.

Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w tak szczytnej inicjatywie, niosąc w tych trudnych czasach radość.

Liczba odsłon: 273
Autor: SzP w Otfinowie
« powrót
Archiwum:
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Wybory
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video

WFOS
Ekointerwencja
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

500+
Pion - Portal nieruchomości
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.