Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


W tym trudnym dla uczniów i nauczycieli czasie zdarzają się także radosne momenty. Niedawno uczniowie projektu English Teaching „GamEnglish” w Otfinowie otrzymali długo oczekiwany list z Pałacu Buckingham!
 
Jakiś czas temu na projekcie językowym dzieci przygotowały ręcznie robione kartki świąteczne w formacie A4 dla Królowej Elżbiety II, które po połączeniu utworzyły jedną dużą pracę plastyczną, do której załączone zostały życzenia dla Jej Wysokości. Temat pracy nie był przypadkowy - był to jeleń szlachetny, zwierzę kojarzone z wieloletnim hobby Królowej, co zostało docenione przez Pałac. Poniżej treść listu:
 
„Królowa dziękuje Wam za wspaniałą, ręcznie robioną kartkę oraz miłe życzenia świąteczne.
Pomimo faktu, ze Jej Wysokość nie jest w stanie napisać do Was osobiście z uwagi na ogromną liczbę korespondencji, jaką otrzymuje codziennie, Królowa była zadowolona z otrzymanej wiadomości i bardzo wdzięczna za bardzo dobrze przemyślaną formę listu”.
 
Cieszymy się, że się podobało!
Poniżej zdjęcie listu oraz zajęć projektowych. Projekt grantowy był finansowany przez Polsko-AmerkańskaFundację Wolności, a zajęcia prowadziła pani Ewa Piotrowska-Sarachni z uczniami klas V.
 
 
  
Liczba odsłon: 536
Autor: SzP w Otfinowie
« powrót
Archiwum:
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Wybory
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video

WFOS
Ekointerwencja
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

500+
Pion - Portal nieruchomości
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.