Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Zachęcamy wszystkich prowadzących działalność gospodarczą na terenie gminy Żabno do informowania klientów o sposobach Waszej pracy. Jeżeli wprowadziliście Państwo możliwość np. zakupów online, dowozu do klienta, jeśli zmieniły się godziny Waszej pracy, chcecie poinformować o limitach klientów wpuszczanych do firmy lub też wprowadzacie inne sposoby prowadzenia działalności, służymy Wam pomocą w dotarciu do szerszego grona odbiorców z ziemi żabnieńskiej. Do dyspozycji mamy portal internetowy miasta i gminy Żabno (www.zabno.pl), w którym możemy zbiorczo informować o zaistniałych zmianach. Do wykorzystania są również media społecznościowe (www.facebook.com/GminaZabno/), z których mamy nadzieję, nasi mieszkańcy pomogą Wam dotrzeć do szerszego grona odbiorców, udostępniając przekazane przez Was informacje.

Informacje prosimy kierować w prywatnej wiadomości na naszym fanpage (www.facebook.com/GminaZabno/) lub na adres promocja.zabno@gmail.com

Liczba odsłon: 134
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Wybory
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video

WFOS
Ekointerwencja
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

500+
Pion - Portal nieruchomości
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.