Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

Pomimo wprowadzonego stanu epidemii odbiór odpadów komunalnych na terenie Gminy Żabno odbywa się obecnie zgodnie z harmonogramem wywozu. Przedstawiciele firmy odbierającej odpady apelują jednak do mieszkańców o zrozumienie i pomoc w trudnych warunkach epidemii.

Pamiętajmy, by wyrzucane odpady szczelnie zamykać, a zużyte produkty, takie jak chusteczki, rękawiczki czy maseczki zapakować do foliowych worków i wyrzucić do pojemnika na odpady zmieszane. W ten sposób zminimalizujemy ryzyko przekazania wirusa kierowcom śmieciarek i ładowaczom.

Należy pamiętać, że obok lekarzy czy pielęgniarek, kierowców komunikacji publicznej i sprzedawców w sklepach, pracownicy firm odbierających odpady znajdują się również na pierwszej linii walki z wirusem. Nie mają możliwości pracować zdalnie, dlatego również pracownikom branży komunalnej należy okazać zrozumienie i naszą wdzięczność.

Liczba odsłon: 460
Autor: lz
« powrót
Archiwum:
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Wybory
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video

WFOS
Ekointerwencja
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

500+
Pion - Portal nieruchomości
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.