Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Szkoły i przedszkola na terenie Gminy Żabno realizują pracę zdalną z uczniami na podstawie ROZPORZĄDZENIA MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ z dnia 20 marca 2020 r.poz.493 w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Nauka prowadzona na odległość jest realizowana z wykorzystaniem materiałów udostępnianych przez nauczycieli, w szczególności poprzez e- dziennik, e-podręczniki i ogólnodostępne platformy edukacyjne oraz przez komunikatory społeczne. Uczniowie mają możliwość wypożyczenia sprzętu komputerowego ze szkół. W sytuacji gdy uczniowie nie mają dostępu do Internetu materiały edukacyjne dostarczane są w formie papierowej. Szkoły udostępniają uczniom i rodzicom adresy stron polecane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Liczba odsłon: 239
Autor: Zakład Obsługi Samorządowych Szkół i Przedszkoli w Żabnie
« powrót
Archiwum:
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Wybory
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video

WFOS
Ekointerwencja
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

500+
Pion - Portal nieruchomości
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.