Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Zgonie z zaleceniem Wojewody Małopolskiego z dnia 20 marca 2020 roku, w okresie zamknięcia szkół, w których dożywiane były dzieci w ramach programu „Posiłek w szkole i w domu”, decyzją Kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej w Żabnie przyznano na okres zamknięcia tych placówek pomoc w formie świadczenia pieniężnego na zakup posiłku lub żywności w ramach ww. Programu.

Świadczenie przyznawane jest zgodnie z uproszczoną procedurą postępowania administracyjnego  w pomocy społecznej w sprawach opartych o wywiad środowiskowy stanowiący załącznik nr 2 do Zarządzenia Nr 13/20 Kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej w Żabnie z dnia 17 marca 2020 roku w sprawie wprowadzenia w Ośrodku Pomocy Społecznej w Żabnie procedur postępowania w związku z ogłoszeniem na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego

Liczba odsłon: 321
Autor: ops
« powrót
Archiwum:
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Wybory
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video

WFOS
Ekointerwencja
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

500+
Pion - Portal nieruchomości
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.