Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Końcem zeszłego tygodnia odbyły się rozmowy pomiędzy przedstawicielem firmy EURO TRANS PŁAWECKI, a burmistrzem Żabna, dotyczące funkcjonowania transportu prowadzonego przez firmę na terenie naszej gminy. W związku z ogłoszeniem na terenie kraju stanu zagrożenia epidemiologicznego i ograniczeń w przemieszczeniu się, przewoźnik boryka się z brakami w obsadzie busów, które wykonywały dotychczasowe kursy. Dlatego też, firma zmuszona jest ograniczyć kursy na obsługiwanej linii Żabno- Tarnów- Żabno. Od 1 kwietnia br. do odwołania busy będą kursować w następujących godzinach:

Żabno - Tarnów: 550, 705Ł, 1405, 1535

Tarnów – Żabno: 625, 1335, 1505Ł, 1615Ł

Przypominamy również, że do odwołania kursy EURO TRANS PŁAWECKI w soboty i niedziele zostały zawieszone. Więcej informacji można uzyskać na stronie plawecki.org.

Rozumiejąc trudną sytuację, w jakiej znaleźli się pasażerowie, przewoźnicy oraz sami kierowcy, władze gminy w dalszym ciągu będą prowadzić rozmowy ws. zwiększenia częstotliwości połączeń z Tarnowem.

Równocześnie informujemy, że Gmina porozumiała się z przewoźnikiem tj. Firmą Transportowo-Handlową Kazimierz Czosnyka, która również umożliwia transport pracowniczy na trasie Żabno - Tarnów w następujących godzinach:

Żabno – Tarnów: 550

Tarnów, ul. Krakowska – Żabno: 1505

Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 14 641 11 36 

Liczba odsłon: 495
Autor: lz
« powrót
Archiwum:
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Wybory
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video

WFOS
Ekointerwencja
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

500+
Pion - Portal nieruchomości
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.