Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

2020-03-26

W związku z poleceniem Wojewody Małopolskiego nr 16/2020 z dnia 24 marca 2020 roku  w sprawie zawieszenia działalności m.in. placówek wsparcia dziennego na terenie województwa małopolskiego w terminie od dnia 26 marca 2020 do odwołania na podstawie art. 11 ust. 1 ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz. U. z 2020 r.   poz. 374) w celu zapobiegania rozprzestrzenianiu się choroby zakaźnej COVID-19 wywołanej wirusem SARS-CoV-2,  Ośrodek Pomocy Społecznej w Żabnie informuje, iż zajęcia dla dzieci/młodzieży w Placówce Wsparcia Dziennego dla dzieci i młodzieży w gminie Żabno  zostają zawieszone  w  terminie  od  dnia 26 marca 2020 r. do odwołania.

Celem ochrony życia i zdrowia ludzi, w uwzględnieniu stanu epidemii w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2, obowiązującego do odwołania, wydanie niniejszego polecenia jest celowe i konieczne.

Liczba odsłon: 142
Autor: ops
« powrót
Archiwum:
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Wybory
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video

WFOS
Ekointerwencja
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

500+
Pion - Portal nieruchomości
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.