Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności

W niedzielę 1 marca 2020 roku w Żabnie odbył się II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Weteranów , który zgromadził na starcie 66 zawodników. Zawody otworzyli zastępca burmistrza Żabna p. Zbigniew Lustofin oraz Prezes Tarnowskiego Związku Tenisa Stołowego p.Adam Kieroński.

Zawodnicy rywalizowali w 5 kategoriach wiekowych. Serdeczne podziękowania należą się kolegom: Tomaszowi Opiole, Stanisławowi Dąbrosiowi i Adrianowi Cich, którzy przygotowali turniej od strony organizacyjnej. O ciepły posiłek ,  pamiątkowe medale i dyplomy zadbał Przewodniczący RG Zrzeszenia LZS p.Marian Fido. Fundatorem pamiatkowych pucharów był Tarnowski Związek Tenisa Stołowego.Zawody odbywały się w miłej i koleżeńskiej atmosferze, a wzorcowo poprowadził je sędzia Eligiusz Para.

TABELA WYNIKÓW

   
Liczba odsłon: 62
Autor:
« powrót
Archiwum:
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Wybory
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video

WFOS
Ekointerwencja
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

500+
Pion - Portal nieruchomości
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.