Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


Szanowni Państwo, drodzy mieszkańcy gminy Żabno.


Zwracam się do Was z prośbą, by w związku z decyzją Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego o zamknięciu placówek oświatowych w dniach 16-25 marca br. odpowiedzialnie i mądrze podejść do zaleceń. Uprzejmie proszę o ograniczenie przemieszczania się i kontaktów w większych grupach naszych najmłodszych mieszkańców. Nie jest to czas ferii, a kwarantanny naszego społeczeństwa. Nie bagatelizujmy problemu. Spędźmy ten okres w domu, by nie zagrażać innym i nie sprowadzać zagrożenia na naszych bliskich. Proszę również o zachowanie spokoju, przemyślane decyzje w razie potrzeby korzystania z opieki zdrowotnej.
Zachęcam do sprawdzania naszej strony internetowej www.zabno.pl, na której będziemy zamieszczać wszystkie niezbędne informacje i komunikaty. Proszę o udostępnienia wiadomości z naszego profilu gminy Żabno dotyczących zagrożenia epidemiologicznego, by docierały one do jak największej liczby osób.

Marta Herduś
Burmistrz Żabna

Liczba odsłon: 671
Autor: redakcja zabno.pl
« powrót
Archiwum:
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Wybory
Spis Rolny 2020
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video

WFOS
Ekointerwencja
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

500+
Portal informacji o nieruchomościach
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.