Logo
A A | Dla słabowidzących

Aktualności


W związku z zagrożeniem epidemiologicznym w Polsce informujemy, że decyzją Premiera RP Mateusza Morawieckiego od czwartku 12 marca odwołane zostają zajęcia we wszystkich szkołach i przedszkolach. W najbliższy czwartek i piątek (12.03. i 13.03.2020 r.) zostaną zorganizowane w Szkołach zajęcia dla dzieci, których rodzice nie będą w stanie szybko zorganizować opieki. Od 16 marca wszystkie żłobki, przedszkola i szkoły będą zamknięte.

W związku z pytaniami dotyczącymi praw rodziców i opiekunów, co do sprawowania w tym czasie opieki, prosimy o zapoznanie się z przepisami i możliwościami skorzystania z uprawnień:
https://www.gov.pl/w…/rodzina/koronawirus-wazne-dla-rodzicow
oraz
https://samorzad.pap.pl/…/koronawirus-zamknieta-szkola-prze…

Imprezy, spotkania oraz zajęcia indywidualne prowadzone w Gminnym Centrum Kultury i Miejsko- Gminnej Bibliotece Publicznej wraz z filiami zostają odwołane. 
Zawieszona zostaje również działalność Klubu Seniora w Żabnie, a zaplanowane na najbliższy czas spotkania sołeckie zostaną przeprowadzone w innym terminie.

Nie zaleca się korzystania z placów zabaw. 

Zamknięte zostają "Orliki", świetlice środowiskowo- profilaktyczne.

Prosimy o ograniczenie wizyt w Urzędzie Miejskim w Żabnie oraz jednostkach organizacyjnych gminy Żabno. W celu załatwiania spraw, konsultacji prosimy o kontakt przez E-PUAP, e- mailem (ugazabno@zabno.pl) i telefonicznie (SPIS NUMERÓW).

W Urzędzie będzie można złożyć pisma na Dzienniku Podawczym, jednak ograniczona zostaje możliwość poruszania się po wszystkich referatach.

Mieszkańców gminy powracających z zagranicy prosimy o pozostanie w najbliższym czasie w domach, a w przypadku objawów choroby lub kontaktu z osobą zakażoną powiadomienie telefoniczne najbliższej stacji sanitarno – epidemiologicznej (14 621 70 97).
Prosimy o rozwagę, ograniczenie wizyt w miejscach zatłoczonych, a uczniów, którzy przez najbliższe dni nie będą chodzili do szkoły, o spędzenie tego czasu w domach.

 

Liczba odsłon: 484
Autor: redakcja.zabno.pl
« powrót
Archiwum:
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Koronawirus – co musisz wiedzieć?
Biuletyn Informacji Publicznej
Wybory
ePUAP
E-urząd
System Informacji Przestrzennej
Sesje Rady Miejskiej online
Rada Miejska Interpelacje
Rada Miejska najbliższa sesja
Rada Miejska wyniki głosowań
Odpady komunalne
Gminny Program Rewitalizacji (2017-2022)
System powiadamiania SMS
Galerie zdjęć
Video

WFOS
Ekointerwencja
Mapa zagrożeń
Stop przemocy
Punkt Pomocy Prawnej
Małopolska

Związek Samorządów Polskich

500+
Pion - Portal nieruchomości
RODO
Facebook_logo
Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszej oferty do potrzeb użytkowników. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich zapisywanie w pamięci urządzenia zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.